Noże survivalove i taktyczne

Posted on

Czy właśnie jesteś w momencie, w którym zastanawiasz się nad kupnem idealnego ostrza? Ten artykuł będzie idealny dla Ciebie. Dowiesz się o rodzajach noży, zaletach posiadania takiego produktu i sposobach użytkowania.

Na rynku wyróżniamy kilka rodzajów noży. Jedne z nich są to noże survivalove i taktyczne. Przyjrzyjmy się tym pierwszym. Noż survivalovy to produkt, który zdecydowanie sprawdzi się przy takich czynnościach jak wbijanie, rąbanie, piłowanie czy cięcie. Niemniej ja bym zwróciła uwagę na to czy kiedykolwiek w naszym survivalowym momencie życia uratowałby nas. Nie od dziś wiadomo, że najczęściej w taki sprzęt zaopatrują się myśliwi czy militarni. Jednym z takich noży jest np: nóż Rambo. Czym się wyróżnia? Jego górna część posiada piłkę- bardzo ostrą piłkę. Bardzo fajnym rozwiązaniem przy tym nożu jest ukryty w metalowej rękojeści schowek. Możesz ukryć w nim linkę, czy ołówek. Nóż wykonany jest ze stali. Nie jest jednym z najlżejszych lecz z pewnością bardzo solidnym produktem. Jesteś gotowy na swój survival? Myślę,żę znakomitym wyborem będzie zaopatrzenie się w taki nóż. Nie zaskoczy Cię żadna sytuacja.

Noże taktyczne tzw. bojowe zazwyczaj tworzone są z myślą o żołnierzach. Nóż zatem nie może być ciężki. Jego jedno z wielu zadań to komfort w użytkowaniu. Małe ostrze zdecydowanie się sprawdzi. Jednak jeśli małe, na pewno bardzo ostre. Na rynku przedsiębiorcy oferują przeróżne wymiary noży taktycznych oraz konstrukcje. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Przyjrzyjmy się jednemu z nich. Jest to nóż marki K25 / RUI. Charakteryzuje się gumową rękojeścią wysokoodporną na różnorakie oleje i rozpuszczalniki. Jego ostrze jest ząbkowane. Jeśli nie interesuje cię taki wyrób, szukasz czegoś wyjątkowego przyjrzyj się nożowi taktycznemu wykonanemu ze stali nierdzewnej. Jego zaokrąglony kształt jest niepowtarzalny. Sprawdzi się jako mini szabla.

Nie bądź zamknięty na różne propozycje, które daje ci rynek. Noże składane, które oferuje Kershaw z łatwością zmieścisz w swojej kieszeni. Wszystko musisz dopasować w zależności od swoich potrzeb. Jak widzisz taki produkt jest niezawodny w wojsku lub na wyprawie w lesie. To ty decydujesz jak przeżyjesz swój survival.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Captcha loading...